Z natury ekologiczni . . .

Forum Ekologiczno-Edukacyjne

O NAS

Bartosz Mariusz Sęk - urodzony w roku podniesienia bandery na żaglowcu szkoleniowym "Dar Młodzieży" co w lepszy bądź gorszy sposób tłumaczy jego zamiłowanie do sportów wodnych oraz troskę o zasoby wodne. W roku 2004 kończy stypendium na Trinity College University w Dublinie, pod okiem światowej sławy hydrologa Paula Johnstona i w głodzie wiedzy udaje się do TUHH w Hamburgu celem doszkolenia warsztatu modelowania zachowań wód płynących. Po studiach na Politechnice Warszawskiej zostaje zaproszony do tworzenia modeli jakości wód w kąpieliskach w BMT Cordah UK, w ramach projektu badawczego SANY-IP Sensors Anywhere przy UE, wchodzącego w skład projektów środowiskowych Szóstego Programu Ramowego. Po powrocie do Polski obejmuje stanowisko starszego specjalisty w Ministerstwie Środowiska, gdzie zajmuje się zagadnieniami transportu zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym oraz ustaleniami dot. zmian w Protokole z Goteborga. Po pewnym czasie odchodzi z administracji centralnej do organizacji pozarządowej...w wolnych chwilach - akordeonista.

PREZES

Artur Moczarski - urodzony w roku pierwszego koncertu zespołu Metallica w Polsce. Może tam był, ale nie pamięta. Studiuje Turystykę i zajmuje się tematyką turystyki zrównoważonej. Jest kierownikiem pięknego gospodarstwa agroturystycznego, które sukcesywnie rozwija. Promotor turystyki pieszej. Odpowiedzialny za skarby.
SKARBNIK

Tadeusz Moczarski - kiedy się urodził, tego już nikt nie pamięta...Globtroter i obywatel świata. Aktualnie mieszka w Wiedniu, w wolnych chwilach oddaje się pracy społecznej (w tym pracy na rzecz Forum). Mistrz brainstormingu, poza tym prawdziwa skarbnica wiedzy i kierunków działania. 
CZŁONEK ZARZĄDU

Katarzyna Przeździecka - działa aby zachować na naszej planecie optymalne warunki do życia, prawdziwe dziecko Gai. Wybitna znawczyni Grecji oraz cywilizacji Dalekiego Wschodu. Nasz uniwersalny tłumacz kieszonkowy, choć noszony przy sercu - biegła w siedmiu językach (kolejne w drodze). 
PRZEWODNICZĄCA KOMISJI REWIZYJNEJ

Łukasz Mysiak - koordynator projektów z zakresu turystyki. Gra na gitarze. Wygląda podejrzanie podobnie do Micka Jaggera... 
KOMISJA REWIZYJNA 

Stowarzyszenie zostało wpisane do Rejestru Stowarzyszeń Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy, XIV WG KRS pod numerem 0000282669 

Copyright (c)2010 Forum Ekologiczno-Edukacyjne | Design by Vanero